KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11929051

nr 1192 9051

Pastell

1800-tal, Kopia, Porsträtt, empireram, 51x40

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:39:13